Ve Ski parku Gruň díky novým vlekům lyžujete bez čekání

Ski park Gruň se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Letní měsíce nejsou pro zimní areály obdobím klidu a odpočinku, ale naopak obdobím nekonečných příprav a vylepšování na nadcházející zimní sezónu. V lyžařském areálu Gruň je jedním z vylepšení dvousedačková lanovka a dva vleky s celkovou přepravní kapacitou 3000 osob za hodinu.

Tři sjezdovky ve dvou úrovních (červená, modrá) o celkové délce 4,3 km, přičemž dvě z nich jsou homologovány pro konání závodů v alpských sportovních disciplínách. V areálu Gruň jsou tyto profesionálně upravované sjezdovky během zimní sezóny přístupné i lyžařům, kteří tráví na sjezdovce čas rekreací. Tato jedinečná možnost na vás čeká v krásném podhůří Lysé hory.

Vzhledem k dobrým lyžařským terénům i příznivým sněhovým podmínkám, vysokou kapacitní vybaveností lyžařskými zařízeními a propojení na parkoviště u hotelu Charbulák, stal se tento areál v údolí Poledňany jedním z nejnavštěvovanějších v Beskydech.

Areál lyžařského střediska je plnohodnotně vybaven pro příjemnou zimní dovolenou rodin s dětmi i profi lyžaře. Vedle moderního ubytovacího zařízení zde najdete mezi lidmi proslavenou restauraci i lyžařskou a snowboardovou školu.

One thought on “Ve Ski parku Gruň díky novým vlekům lyžujete bez čekání

  1. Pokud tou proslavenou restauraci mate na mysli rest. hotelu Charbulak, tak bohuzel musim konstatovat, ze mistni jidlo a obsluha jsou spatne kvality jiz nekolik let a radeji davam prednost jinym mistnim stravovacim zarizenim. Jinak ski areal je pekny a Grun jako takovou k navsteve doporucuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *