Bez energie nenaštartujete ani seba ani tým

Je to tu opäť. Budík, za oknom tma. Zajtra pôjdem spať skôr. Určite. Vymotám sa, zapnem rádio a fungujem. Na 20 %. Vyžmýkam si citrón, hodím dve magnéziové tabletky do pohára s vodou a s pocitom fajn, mám v sebe nejaké vitamíny, sa vyberiem do práce.

Všetci vedia, že nejem pečivo. Len ráno potrebujem k životu dva čokoládové croissanty z pekárne, ktorú mám po ceste. Croissant predsa nie je pečivo. Je to mňamka, rovnako, ako tie chutné biele rožky od mamy, na ktoré sa teším vždy, keď idem na víkend domov na Slovensko.

Nemám žiadne špeciálne upravené stravovanie. Rovnako ako vy, i ja chodím na obednajšie menu, po ktorom mám často (skoro vždy) pocit, že som zjedla mamuta. Potom sa dorazím niečim sladkým. Svačinky vynechávam a moja večera je často – niečo a la chladnička. Rýchlo, na stojáka v kuchyni. Bo není čas! Dodržujem však veľmi striktne pitný režim. 4-5 l vody denne (z vodovodu). Zdá sa Vám, že je to veľa? Pán doktor na Fifejdách povedal, že to nie je veľa. Takže ok. 🙂 Samozrejme káva. A keď sa cítim dlho bez energie (týždeň a viac), tak si namiešam zázračný Fytominerál, ktorý ma nakopne tak, že i Chuck Norris má rešpekt.

Anička

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *