V Moravskoslezsku jsme 7 let bojovali v čele s evropskými dotacemi

Věřte nebo ne, ale už je to 11 let, co jsme vstoupili do EU. Ať už to bylo podle některých dobře nebo špatně, jedno se odepřít nedá. Díky tomu jsme mohli získat hodně peněz na spoustu krásných a užitečných věcí. Že si říkáte, že to je utrácení peněz bez smyslu? Podívejte se na to ještě jednou.

Poprvé jsem „čuchla“ k tématu evropské peníze někdy v roce 2012. Vím, že to je docela pozdě, ale i tak mě to mnoho věcí naučilo. Nejen to, že se dá díky přílivu peněz vybojovat mnoho skvělých věcí, ale že každý, kdo chtěl pro tento kraj nebo své okolí něco udělat, měl možnost. Ať už se za ta léta postavily třeba cyklostezky, opravilo množství kostelů nebo vybudovala dětská hřiště, všechno je to užitečné a vyvolá to emoce.

V tomto kraji je mnoho krásných věcí, které lidi bezmyšlenkovitě přehlížejí a jsou svými negativními myšlenkami zahnáni do kouta. Ale věřte, že ty na první pohled samozřejmé věci musel někdo vymyslet, naplánovat a zrealizovat. V průběhu následujícího půl roku vám budeme na tomto blogu přinášet informace, které jste sice za těch 7 let mohli přehlédnout, ale možná ani nevíte, jak moc jste jejich součástí.

2 thoughts on “V Moravskoslezsku jsme 7 let bojovali v čele s evropskými dotacemi

  1. Pěkný článek – přeji vám, aby se o vaši práci a o všech projektech dozvědělo spousta lidí. Aby se zastavili a řekli si – to znám, vždyť kolem toho chodím… Myslím si, že loňská soutěž to krásně nastartovala, přitáhla lidi na tenhle „zapadlý“ 😉 web.

    Hooodně síly a spoustu krásných projektů!

    1. Dobrý den pane Chorobiku,
      děkujeme za pozitivní komentář. Sledujte nás i nadále, tento rok web ožije ještě mnohem více. Děkujeme moc za přízeň pro nás i náš kraj 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *