Kontakty

Na www.nejkacka.eu se dozvíte to nejzajímavější o evropských penězích v našem kraji. Portál provozuje Regionální rada Moravskoslezsko.

Evropskými penězi jsme v letech 2007 a 2013 financovali užitečné a pěkné projekty v našem kraji. Za těch 19 miliard se v našem kraji podařilo hodně – třeba nové silnice, cyklostezky, modernější knihovny, divadla, školy, rekonstruované kulturní památky nebo nové vybavení nemocnic. Že se vás to netýká? Všechna tato místa jsou součástí našeho běžného života. Evropské peníze nám život mají zlepšovat a dělat jej zajímavějším.

V přehledu projektů se můžete podívat na výběr toho nejzajímavějšího, co se v našem kraji za evropské peníze postavilo a zlepšilo. Není to ale ani zdaleka vše. Podrobnosti o všech financovaných projektech naleznete na www.rr-moravskoslezsko.cz. Tam se také dozvíte, co děláme pro to, abychom peníze investovali zodpovědně, férově vybrali ty nejlepší projekty. Prostě aby peníze pomáhaly tam, kde mají.

Je nás na to přes devadesát a za svou práci jsme už získali nejedno mezinárodní ocenění. Jestli nás chcete taky pochválit, něco nám vytknout, nebo třeba napsat nějaký zajímavý podnět, máme na to e-mail nejkacka (zavináč) nejkacka.eu.

Jinak sídlíme v Ostravě, v ulici Na jízdárně 2 (je to taková modrá budova hned za krajským úřadem).

Najdete nás taky na facebooku.

6 thoughts on “Kontakty

  1. Dobrý den, pane Bechný,
   časový rozvrh etap posílám na e-mail – budeme rádi, když se přidáte.
   Michal Sobek

 1. Dobrý den,

  prosím o zaslání časového rozvrhu etap, ráda bych se přidala.

  Díky Mazourová

  1. Dobrý den, máme radost – posílám mailem. A dneska večer to i s časy dáme na web – bude u výpisu etap. Těšíme se

 2. Jsme rádi, že jsme byli u zahřívací etapy Tour de nejkačka. Věřte, že na vás všechny myslíme, aby „mise“ byla úspěšná a určitě se rád někdo někde cestou přidá. Proč ? BO KOLOBKA !!! Šťastný návrat.

Comments are closed.