Ski areál Kopřivná otevírá své brány celým rodinám

Ski areál Kopřivná vás přivítá nejen krásným výhledem na okolní kopce, ale i perfektními podmínkami pro lyžování a zimní sporty. S podporou evropských peněz byla v areálu vystavena čtyřsedačková lanová dráha a prodloužena stávající sjezdovka, mají zde také důmyslný zasněžovací systém nebo odbavovací turnikety.

Středisko poskytuje po celou zimní sezónu skvělé lyžařské podmínky. Nová, široká sjezdovka je bezpečná, hodí se jak pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi, tak pro ty zkušenější, kteří ocení především její délku 1350 metrů. Sjezdovka je po celé délce strojově upravovaná a podle potřeby také zasněžovaná. Komfortní čtyřsedačková lanovka dokáže přepravit až 3200 osob za hodinu. Nemusíte se tedy obávat dlouhého čekání a můžete si užívat nekonečné sjíždění, rychlé odbavení a vyhlídkovou cestu na vrchol.

Ski areál Kopřivná je určen celé rodině. Při modernizaci areálu se myslelo i na nejmenší lyžaře, kteří ještě lyžování neovládají s naprostou jistotou. Pro děti je v areálu dostupná samostatná dětská sjezdovka, která je vybavena moderním přepravním pásem, najdete zde i kvalitní lyžařskou školku se zkušenými proškolenými instruktory.

Ski areál Kopřivná je také místem plného aktivního rozptýlení. Vedle snowparku je tu také snowtubingová dráha a mnoho dalších aktivit přímo u sjezdovky. Na sjezdovce najdete příjemně vytápěný bufet až pro 100 lidí, kde se můžete dobře najíst a užít si horského sluníčka a výhled na panorama Jeseníků a jejich podhůří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *